Urodziny w Pracowni Kreacja

Pracownia Twórczej Aktywności Kreacja to miejsce przyjazne dzieciom i dorosłym, którzy chcą rozwijać i  odkrywać drzemiące w nich talenty. W Pracowni Kreacja można zorganizować urodziny w kilku konwencjach typowo artystycznych:
 

Urodziny Koszulkowa Ekspresja

Podczas urodzin dzieci wchodzą w rolę projektantów mody, wykonują samodzielnie ozdoby w formie aplikacji na T-shirtach według własnego autorskiego projektu. W czasie pracy wykorzystujemy cekiny, materiały, koronki , wstążeczki, brokat.
 

Urodziny Mydełkowa Fantazja

W trakcie tych urodzin dzieci wykonują swoje trzy mydełka w kształcie gwiazdki, babeczki i serduszka. Używając naturalnych składników czyli gliceryny hipoalergicznej naturalnych barwników i zapachów . Według własnej fantazji doboru kolorów i zapachów.
 

Urodziny Moja Świeczka

Podczas imprezy urodzinowej wykonamy własne świeczki żelowe w szklanych pojemnikach . Kolory i zapachy dobiera każdy według swojego upodobania . Między warstwami żelu zatapiamy owoce,rośliny i elementy dekoracyjne.
 

Urodziny Miś Przytulanka

Na tej imprezie urodzinowej z przygotowanej formy materiału, dzieci stworzą swoją własną maskotkę-przytulankę Misia. Przygotowaną formę , dzieci wypełniają specjalną pianką z certyfikatem. Po wypełnieniu misia, przyozdabiają maskotkę według własnego uznania, poprzez wykorzystanie różnych materiałów, jak: guziki, cekiny, ścinki materiałów.
 

Urodziny Ceramiczno- rzeźbiarskie

Są to niezwykłe urodziny na których oprócz obcowania ze sztuką i tworzenia samodzielnego dzieła z gliny, dzieci dowiedzą się o procesie lepienia i wypalania swoich prac. Jest to okazja do stworzenia własnej  , ręcznie wykonanej pamiątki z urodzin.